6,Prekių pristatymo sąlygos

 

Prekių pristatymą vykdome visame pasaulyje.

DĖMESIO! Užsakymai siunčiami tik gavus apmokėjimą.Užsakymus išsiunčiame per 24 val nuo apmokėjimo gavimo (išskyrus savaitgalius ir šventines dienas). Esant didžiuliam užsakymų kiekiui, jie gali būti išsiunčiami per 2-3 d.d.

Neradus laiško/informacijos apie užsakymą ir jo vykdymą, patikrinkite savo pašto dėžutės „šiukšliadėžę“/„spam“ arba susisiekite tel. +370 608 95551.

Per DPD kurjerių tarnybą į namus (pristatymas 1-2d.d. po apmokėjimo gavimo). Prekių pristatymo kainą per OMNIVA / DPD paštomatus arba kurjerių tarnybą pamatysite užpildę krepšelį.

 

     Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

          Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio (ar pašto darbuotojo) pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui (ar pašto darbuotojui). Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais,  kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio (ar pašto darbuotojo) prekės pristatymo dokumente

Prekių pristatymo įkainiai:

LIETUVA:
DPD paštomatai (1-2 d.d.) – 2,70 €

OMNIVA paštomatai  (1-2 d.d.) – 2,80 €

DPD kurjerių tarnyba (1-2 d.d.) – 4.70 €

Nemokamas* prekių pristatymas pasirinktu adresu Lietuvoje siuntoms nuo 50 €.
*Į Kuršių Neriją nesiunčiame.

LATVIJA, ESTIJA:
DPD kurjerių tarnyba (1-2 d.d.) – 12,0 €

OMNIVA paštomatai: (1-2 d.d.) – Latvija -6,90 € / Estija-9,90

KITOS ES ŠALYS:
DPD Lietuva (3-5 d.d.) – 27,00 €